Rozbitý telefon v MŠ
11.09.2020
Omlouváme se všem rodičům, zřizovatel již řeší rozbitou pevnou linku v MŠ. Jakékoliv dotazy či odhlášky volejte na mobil ředitelky: 731 25 78 42. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme rodičům za pomoc na začátku školního roku 2020
02.09.2020
Vážení rodiče, děkujeme Vám za pomoc a respektování pravidel MŠ (školní řád) v nelehké době pandemie COVID 19. Velmi si Vaši spolupráce vážíme. Všichni zaměstnanci MŠ U Rybníčka Zlukov. Připomenutí: infekční nemoci jako je salmonela, rotavir, žloutenka, mononukleoza a pod. i při výskytu PRŮJMU (minimálně 3 dny doma) dítě NESMÍ do mateřské školy. Zákonný zástupce řeší výše uvedené s pediatrem dítěte. Potvrzení o zdravotním stavu dítěte po prodělání infekčního onemocnění pro vašeho pediatra najdete v dokumentech na webových stránkách školy. Při výskytu vší je dítě přijato do MŠ až po odvšivení (s průběžným šamponovým odvšivováním a pravidelným denním vyčesáváním).

Informace o Platbách stravného po prázdninách
08.06.2020
Informace z jídelny v Kardašově Řečici: za červen 2020 stravné neplatíte, platba vzata z jistin.
Případný přeplatek vracíme začátkem července 2020 na účty. Platba za červenec 2020 bude stržena z účtu začátkem srpna (pouze strávníkům, kteří stravu v červenci odebírali). Začátkem září 2020 strháváme jistinu na stravné 900,- Kč. Poté platí strávníci zpětně, co skutečně projí. Přejeme hezký den :-)

Poděkování zřizovateli - zastupitelstvu obce Zlukov
27.05.2020
Děkujeme panu starostovi, místostarostovi a zastupitelům obce Zlukov, kteří se o nás starají. Pomohli nám zajistit jemnou virovou dezinfekci (i s dokumentací o složení pro inspekční kontroly), bezdotykový teploměr a rukavice. Namontovali nám dávkovače na dezinfekce.. pomohli dávkovače sehnat..také okamžitě po zjištění zlikvidovali vosí hnízdo v altánku pro děti. Bez jakéhokoli odkladu nám pomáhají fungovat :-) bez jejich pomoci bychom nemohli znovuotevřít naši školku. Děkujeme :-)

Klidné dny v roce 2020 všem rodičům a dětem
20.12.2019
Děkujeme rodičům za projevenou důvěru, které si velice vážíme.
Svěřujete nám - to nejcennější - VAŠE DĚTI.

Našim cílem je - DOBRÁ ŠKOLA
31.01.2018

MATEŘSKÁ ŠKOLA U Rybníčka ZLUKOV
Zlukov 66, 391 81 Veselí nad Lužnicí
Copyright (c) 2014-2020, www.mszlukov.cz, All rights reserved, Design by Miraf Software.
Poslední aktualizace 17. 09. 2020