Tablo 2019
19.06.2019
Děkujeme rodině Doležalů za nafocení všech dětí z MŠ, vytvoření a financování celého tabla i fotek pro všechny rodiče :-) Moc nám to pomohlo - DĚKUJEME :-)

Společný čas s deváťáky ze ZŠ
18.06.2019
V pondělí všechny děti z MŠ měli zmrzlinový den. Do obecního sálu ve Zlukově přijeli děti ze ZŠ s paní učitelkou Bumerlovou. Pan starosta Ing. Lacina provedl žáky Obecním úřadem a představil jim již proběhlou akci: Rodáci ve Zlukově (výstava fotografií a kronik). Pak nás pozval na přírodní limunádu do místní hospůdky. Bylo to sdílné dopoledne, protože se nám každý žák deváté třídy představil a řekl, co chce v životě dělat - jaké povolání si přeje..i naši předškoláci se vyjádřili čím chtějí v životě být..co je baví a zajímá. Děkujeme paní učitelce Bumerlové i lidem ze ZŠ, že nám umožili toto setkání, kde jsme se vzájemně trochu poznali a hlavně - v dnešní době mobilů a masek - jsme každý - sám za sebe - dokázali promluvit :-) těšíme se zase za rok.

Výlet do přírody autobusem
04.06.2019
V úterý 4.6.2019 jsme jeli autobusem do přírodovědného muzea Semenec u Týna nad Vltavou. Ochutnali a poznávali jsme byliny, probíhali vodním obloukem, pozorovali koně, přivoněli k různým druhům růže. Dokonce jsme zkusili i STEZKU NABOSO. Děkujeme za profesionálně vedenou komentovanou prohlídku paní Barboře. Určitě se do Semence vrátíme..

Setkání Dětí z MŠ a ze ZŠ
04.06.2019
Děkujeme panu starostovi obce Zlukov Ing. Janu Lacinovi za milé pozvání dětí z MŠ a ze ZŠ (pátá třída i s paní ředitelkou) do obecního sálu ve Zlukově. Pan starosta všem dětem zajistil přírodní limunádu a zmrzlinu. Děkujeme a těšíme se příště :-)

Cesta za pokladem
31.05.2019
V pátek 30. května jsme šli lesem po stopách pokladů. Hráli hry, zpívali písně, skládali puzzle, posvačili a učili se spolu. Vážíme si přírody ve které můžeme žít a děkujeme paním učitelkám za připravenou cestu s překvapením :-)

nově vysazený STROM v MŠ
14.05.2019
Děkujeme rodině Javorské za financování krásného nového stromu pro naší zahradu v mateřské škole. Dle starousedlíků zde strom býval, ale musel se z bezpečnostních důvodů odstranit. Nyní děti budou mít stín, který v letních měsících bude sloužit během hry. Děkujeme Javorským :-)

Planetárium v MŠ
12.02.2019
V pondělí 15. 4. 2019 přijelo do naší školy pojízdné planetárium. Podívali jsme se na příběh o planetách a pak bylo krátké povídání s panem učitelem Motyčkou. Děkujeme :-)

Výlet do ZŠ
12.02.2019
Ve čtvrtek 21.3. 2019 jsme navštívili ZŠ II Mezimostí. Děti viděly prostředí školy, družinu, paní vychovatelky, paní učitelky, paní ředitelku i děti v první třídě. Zkusily si sedět v lavici, pracovat s interaktivní tabulí, pohrály si ve družině i zacvičily v tělocvičně. Nakonec dostaly dárek od dětí ze ZŠ. Děkujeme lidem ze ZŠ za přátelské přijetí a spolupráci s naší MŠ :-)

Sokolníci - Dravci
12.02.2019
Děkujeme panu Vondruškovi za nádhernou přednášku a ukázku několika dravců. Obdivujeme trpělivý přístup sokolníků v dlouhodobém budování vztahu s dravci.

Plavání v Jindřichově Hradci
04.02.2019
Děkujeme lektorkám plavání za profesionální vedení s příjemnou motivací pro děti. Těšíme se zase za rok.

28. února 2019 - Karneval

Plán provozu na rok 2019
14.12.2018
Provoz MŠ přerušen: leden: 2. (středa), únor: 1. (pátek), duben: 18. (čtvrtek), květen: 2,3. (čt, pá), červenec: od 15. (po), srpen: do 23. (pá), říjen: 29, 30. (út, st), prosinec: od 23. (po). V roce 2020 na základě domluvy s naším dodavatelem stravy. Snažíme se vyjít vstříc rodičům a jejich potřebám, také dodavateli stravy. Zaměstnavatel musí dát také zaměstnancům potřebnou dovolenou tak, aby respektoval Zákoník Práce. Děkujeme :-)

Hrátky s angličtinou a Hrátky s tanečky středy odpoledne
23.11.2018
Hrátky s angličtinou (středa: 13.15 - 13.45) a Hrátky s tanečky (středa 14.00 - 14.40) Bližší informace u učitelek na třídě. Děkujeme.

PIANINO PETROF přivezené tatínky
27.02.2018
Děkujeme tatínkům našich dětí za přivezené pianino Petrof do zelené herny, které denně používáme při cvičení, zpěvu, relaxaci (panu Dvořákovi, Kňourkovi, Dedeciovi, Častoralovi H., Častoralovi A., Vosykovi). Také děkujeme našemu zřizovateli MŠ - obci Zlukov, panu starostovi Zdeňku Zemanovi a zastupitelům obce, že dali finance z rezervního fondu MŠ na hudební nástroj pro děti z naší školky.

Rodiče a děti
31.01.2018

Děkujeme rodičům za projevenou důvěru, které si velice vážíme.
Svěřujete nám - to nejcennější - VAŠE DĚTI.

Našim cílem je - DOBRÁ ŠKOLA
31.01.2018

Děkujeme vodnímu záchranáři
29.08.2017
Děkujeme panu Dedeciovi, vodnímu záchranáři z Rescue team - vodní záchranné služby. Jako minulý rok nám před prázdninami předvedl příslušenství a oděv vodního záchranáře. Připomenul nám jak se chovat v létě u vody a jak zavolat o pomoc v případě potřeby (hrazeno sponzorem: Rescue team - vodní záchranná služba. Děkujeme.

MATEŘSKÁ ŠKOLA U Rybníčka ZLUKOV
Zlukov 66, 391 81 Veselí nad Lužnicí
Copyright (c) 2014-2019, www.mszlukov.cz, All rights reserved, Design by Miraf Software.
Poslední aktualizace 19. 06. 2019